Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » » Толерантність, як шлях до Європи

Толерантність, як шлях до Європи
100_8853.jpg (282.25 Kb)18 листопада у приміщенні Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки (за адресою вул. Ю. Савченка, 10) відбувся форум для представників європейських клубів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області.
Сприяти розвитку євроклубів Дніпропетровської області через залучення молоді до діалогу про права люди та толерантність взялися Центр європейської інформації при ДОУНБ та обласна молодіжна громадська організація "МІКС".
Учасники знайомились та презентували свою діяльність за 2014-й рік, спілкувались у режимі скайп-зв'язку з представниками об'єднання європейських клубів Латвії, під час якого дізнались від латвійських колег про організацію діяльності та проблеми, пов'язані з функціонуванням подібних клубів в їх країні.
Після відкритого діалогу про європейські цінності, учасники форуму спланували діяльність своїх євроклубів у наступному році. Серед бажаних форматів та тем 2015 року опинились: зустрічі євроклубів, розвиток волонтерства, євроінформування та спортивні заходи.kopiya_100_8628.jpg (277. Kb)
Відповідно до цих чотирьох напрямків молодь згуртувалась у чотири команди та спробували створити спільні проекти, які згодом презентувала.
Замислились та поговорили про толерантність і права людини євроклубівці після перегляду короткометражної документальної стрічки "Полум'яні голоси" з колекції мандрівного фестивалю Docudays UA.
Наостанок пограли в рольову гру щодо суспільних антитолерантих стереотипів та поговорили про них.
Підводячи підсумки, присутні обмінялись враженнями про форум та дійшли висновку, що сьогодні, як николи, людям у всьому світі потрібно бути толерантними одне до одного.
Розділ: Переглядів: 807 | Розміщено: 16 грудня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :