Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » В пошуках Європи

В пошуках Європи
Знайти Європу в Україні спробували представники шести європейських клубів Дніпропетровська та області 18 травня у квесті "Громадян_IN Dnepr". Досить складні завдання із запитаннями про громадянство та європейські цінності чекали на молодь. Ключі до відповідей вони мали шукати в місцях, які символічно нагадували відповіді. Завдяки знанням про Європейський Союз та активності учасників збірних команд, до яких увійшли представники різних євроклубів, перемогли перші три найшвидші команди. Переможці отримали нагороди, але для них головним було спілкування з однолітками та можливість докласти власні зусилля до спільної справи. kvest2.jpg (103 Kb)kvest4.jpg (116.71 Kb)
kvest3.jpg (99.39 Kb)
kvest1.jpg (113.17 Kb) koncert6.jpg (137.07 Kb)koncert2.jpg (141.33 Kb)koncert3.jpg (109.51 Kb)koncert4.jpg (108.72 Kb)koncert5.jpg (116.01 Kb)koncert1.jpg (114.08 Kb)

Європейський експромт за українськими традиціями відбувся перед початком квесту. Адже є така традиція - відзначати День Європи в Україні піснями і танцями незалежно від місця проведення. Саме тому перед початком квесту представники двох європейських клубів "Evrostar" (м. Марганець) та "Ми європейці!" (м. Орджонікідзе) подарували решті учасників майбутнього квесту міні-концерт. Виступи молодих талантів не залишили байдужими й перехожих,які охоче долучались до глядацької аудиторії. Саме ця молодіжна ініціатива надихнула учасників квесту на активну роботу заради спільної мети.
Розділ: Новини Переглядів: 746 | Розміщено: 31 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :