Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Студенти грають в права людини

Студенти грають в права людини
10 грудня в річницю ухвалення Декларації прав людини студенти Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу граючись пізнавали свої права. День прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної Декларації прав людини в 1948 році.

Дніпропетровський Центр європейської інформації в партнерстві з Громадською організацією «МІКС» провів тренінг для студентів-активістів Євроклубу Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу.
Під час тренінгу молодь дізналась про основні положення Декларації прав людини, обговорила їх цінність та вагомість для сучасного молодого покоління. Нажаль, студенти не змогли знайти жодного положення, яке б для молоді в повній мірі було забезпечене в Україні.

Перегляд відео та запропонована література Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки зацікавили євроклубівців та дали змогу поринути в історичний екскурс становлення прав людини в світі. Створене загальне уявлення про розвиток поняття прав людини та його цінність студенти закріпили в ході гри.

Інтерактивні ігри були адаптовані з використанням методичного посібника з освіти з прав людини «Компас». Зокрема було студентам запропоновано намалювати портрет успішної молодої людини, яка чогось досягла в житті. Після цього євроклубівці мали прописати, які умови уявним персонажам для цього потрібно забезпечити. Отриманий список умов дуже нагадував зміст самої Декларації.

Отже висновок напрошується сам собою. Людині для достойного життя потрібні людські умови. І не важливо, якого віку людина, її права мають дотримуватися в повному обсязі.
Розділ: Новини Переглядів: 703 | Розміщено: 11 грудня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :