Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Проект «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» в Дніпропетровську

Проект «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» в Дніпропетровську
В Дніпропетровському ЦЄІ презентували обласний конкурс пошукових та творчих робіт серед учнів професійних навчальних закладів.
pa120046.jpg (25.18 Kb)
pa120047.jpg (26.77 Kb) Проект «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»
відкриє нові можливості реалізації інтелектуальних
та творчих здібностей для учнів професійно-технічних закладів Дніпропетровська та області.

12 жовтня 2010 року у конференц-залі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся семінар - презентація проекту Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», який здійснюється за підтримки МФ «Відродження».
Метою проекту є підвищення рівня обізнаності щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до європейської цивілізації через проведення конкурсу пошукових робіт серед учнівської та студентської молоді. Він охоплює декілька областей України, а саме Чернівецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Херсонську та АР Крим.
В Дніпропетровську, в межах проекту, проводитимуться конкурси серед студентської та учнівської молоді на міському та обласному рівні. Проводитимуть конкурс Центр європейської інформації та управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської Міської Ради.
У межах співробітництва ЦЄІ з навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області захід було організовано для представників та керівників євро клубів професійних навчальних закладів Дніпропетровська та області, які висловили бажання взяти участь у конкурсі.
Як зазначила представник навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області Наталія Олексіївна Муха: «Цей конкурс дозволить учасникам гідно представити Дніпропетровську область, як одну з центральних частин України, відобразивши зв’язки з європейськими країнами і тим самим довести, що наша молодь прагне бути обізнаною».
Присутня на заході Тетяна Федорова (член координаційної Ради Мережі центрів європейської інформації) розповіла про організаторів та деякі особливості проекту, а також висвітлила перебіг подібних заходів у різних регіонах України.
Під час заходу присутні дізнались про деталі проекту у Дніпропетровську.
Координатори ознайомили присутніх з умовами конкурсу, викладених в «Положенні про конкурс», обговорили питання щодо координації роботи та презентації проекту на місцях (в районах та окремих навчальних закладах), надали рекомендації з обрання тем та використання матеріалів для створення робіт. Всім учасникам проекту була запропонована допомога по використанню інформаційних ресурсів Центру європейської інформації.
Наприкінці заходу відбулося неформальне спілкування учасників у Центрі Європейської інформації
pa120050.jpg (24.02 Kb)pa120055.jpg (23. Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 805 | Розміщено: 12 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :