Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Молодь професійних навчальних закладів довела приналежність Дніпропетровського регіону до європейської цивілізації.

Молодь професійних навчальних закладів довела приналежність Дніпропетровського регіону до європейської цивілізації.
15 грудня 2010 року о 13:00 у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося визначення та урочисте нагородження переможців обласного конкурсу творчих та пошукових робіт для молоді «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», який тривав протягом жовтня-листопада у професійно-технічних закладах Дніпропетровська та області.
Свої пошукові проекти презентувала молодь десяти навчальних закладів. За можливість стати дипломантом та отримати грошову нагороду змагались 12 найкращих робіт.
З усього різноманіття робіт у номінації «Дослідницький проект» диплом отримали:
За I місце - колектив (Якименко Аліна, Французова Євгенія, Клімова Лідія, Кириченко Яна, Багненко Олександра, Овчаренко Марина), МВПУПІТ м. Дніпропетровськ , за II місце – Жежер Ігор, професійний ліцей м. Жовті Води, за III місце - Ставнича Ганна, залізничний ліцей м. Дніпропетровськ, а у номінації «Творча робота» диплом отримали: за I місце – колектив (Кісіль Є., Колонич І., Петака Д., Тихоненко Ю.) ПТУ №79 смт Петриківка, за II місце - Подольчак Юрій, Сергієнко Владислав ПТУ м. Орджонікідже, за III місце - колектив ВПУ №55 м. Дніпропетровськ .
Визначали переможців члени конкурсної комісії в особі Захарченко О. - представника управління у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської міської ради, Мухи Н. О. - методиста Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, Старостіна В. С. - історика архітектури, Барабан І.В. - завідуючої відділу наукової інформації та бібліографії ДОУНБ.
Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, що дозволило конкурсантам гідно захищати свої напрацювання. Думку про те, що сучасна молодь ідентифікує Україну як європейську державу та готова доводити її приналежність до формування історичної та культурної спадщини Європи, розділили всі присутні.
Розділ: Новини Переглядів: 809 | Розміщено: 17 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :