Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » День Європи 2011: як все було у Дніпропетровську.

День Європи 2011: як все було у Дніпропетровську.
21 травня в 11:00 у дніпропетровському парку відпочинку ім. Л.Глоби розпочалось святкування Дня Європи під гаслом «Я поділяю європейські цінності».

p5210032.jpg (99.22 Kb)
p52100.jpg (128.31 Kb)

p5210084.jpg (146.33 Kb)

p5210094.jpg (150.38 Kb)

p5210083.jpg (147.63 Kb) На центральній площі парку розмістилося наметове містечко – євро квартал. Складався він з 7 палаток, розташованих одина за одною поряд зі стаціонарною сценою на якій знаходилось полотно з гаслом кампанії.
Після оголошення початку роботи євро кварталу почався святковий концерт під час якого творчі колективи міста виконували пісенні та танцювальні композиції країн Європейського Союзу.
Згодом на площі проводився флешмоб «Парасолі» за участю 80 євроклубівців, одягнених у однакові футболки та косинки з символікою Європейського Союзу. За задумом організаторів учасники розташувалися у вигляді слова «Право» та виконували цикл рухів парасольками вигукуючи головне гасло флешмобу «Верховенство права».
Згодом всі вони зібралися в святкову колону та здійснили ходу алеями парку вигукуючи різноманітні святкові гасла.
По закінченню ходи було оголошено початок змагання зі стрітболу серед команд євро клубів, всі бажаючі моли спостерігати за перебігом змагань або ж долучитися до кампанії, залишивши відбиток долоні на полотні.
Одним із яскравих подарунків дніпропетровцям на День Європи стало вже традиційна виставка квітів та ландшафтного дизайну «Квітковим шляхом до Європи», організоване виставковою компанією «Аттіс С» на якій було представлено якісний європейський матеріал для дому та саду, ковані вироби та ін. Велику увагу привертало кована композиція у вигляді дерева під назвою «Я частина Європи» на якому розташувались прапори країн ЄС.
Для маленьких дніпропетровчан було надзвичайно цікаво взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті.
Більш старша аудиторія брала активну участь у конкурсах та вікторинах, які проходили у палатці про ЄС, майстер-класах та уроках які проводили представники мовних центрів. Цікавими були для мешканців можливості освітніх кампаній та діяльність європейських національних товариств.
У єврокварталі було цікаво та весело. Учасники флешмобу організовували танцювальні кола до яких залучали молодь. Навіть дощ не завадив молоді святкувати День Європи.
Цей День Європи запам'ятається дніпрпетровчанам багато чим...
p5210063.jpg (125.76 Kb)p5210079.jpg (1.65 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 823 | Розміщено: 26 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :