Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Анонси » Дніпропетровськ приєднається до всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності»

Дніпропетровськ приєднається до всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності»
На Дніпропетровщині вже звичним стало проведення «європейського місячника» протягом квітня-травня, коли масове інформування громадськості відбувається локально, але постійно та більш активно. Завершенням місяця євроінформування є комплекс святкових заходів до Дня Європи, який у 2011 році відзначається 21 травня.
Саме в цей день мешканці міста зможуть долучитись до кампанії «Я поділяю європейські цінності», запропонованої Мережею Центрів європейської інформації України, що діє за підтримки МФ «Відродження», яка відбуватиметься у парку ім. Л. Глоби з 11:00 до 15:00.
До формату кампанії входить робота євро кварталу - наметового містечка, яке складатиметься з тематичних палаток
намет про ЄС, де за допомогою інформаційних матеріалів наданих Представництвом Європейського Союзу можна буде познайомитись з європейською спільнотою;
експрес-школа європейських мов, де охочі зможуть взяти участь у мовних уроках та отримати знання про мови країн Європейського Союзу, які проводитимуть Іспанський Центр, Французький культурний Центр «Альянс Франсез», лінгвістичні центри «Інтерлінгва» та «Логос»;
освітній намет, де можна буде ознайомитись з освітніми програмами навчання та стажування у Європі, за допомогою німецької служби академічних обмінів DAAD, освітньо-інформаційного та консультативного Центру «Освіта», Дніпропетровського університету економіки та права;
національні європейські товариства, де один за одним свою діяльність у Дніпропетровську представлятимуть Українсько-Німецький культурний Центр, Дніпропетровське обласне товариство греків «Елефтерія», Центр польської культури ім. Кароля Войтили;
фішка міста – намет Петриківського розпису, де майстри з ПТУ № 79 будуть проводити майстер-класи петриківського розпису для всіх охочих.
Протягом дня відбуватиметься змагання зі стрітболу серед команд європейських клубів професійно-технічних навчальних закладівпри підтримці Дніпропетровського обласного Центру «Спорт для всіх», соцмоб «Парасолі», форум - театр, конкурс малюнку.
Відвідувачі парку зможуть залишити відбитки своїх долоней на полотні «Я поділяю європейські цінності» та сфотографуватися з костюмованими «живими скульптурами», а також отримати багато корисних інформаційних матеріалів про Європу, Європейський Союз та європейські цінності.
Заходи в межах кампанії відбуватимуться з ініціативи Центру європейської інформації ДОУНБ в партнерстві з ВМГО «Європейське майбутнє України» за підтримки Обласної державної адміністрації та Міськвиконкому.
Розділ: Анонси Переглядів: 1150 | Розміщено: 13 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Дніпропетровськ
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :